Logo xceedance
EN

Nasza organizacja

Xceedance jest globalnym dostawcą doradztwa strategicznego, usług zarządzanych oraz technologii dla organizacji ubezpieczeniowych. W Xceedance jesteśmy dumni z tego, że rozwijamy kulturę, w której najważniejsi są ludzie a członkowie naszego zespołu są zawsze w centrum wszystkich naszych działań. Pielęgnujemy nasze talenty poprzez kultywowanie środowiska, które zachęca do nauki i wspiera rozwój naszych pracowników na wszystkich etapach kariery. Zapewniamy regularne szkolenia, mentoring i możliwości nawiązywania kontaktów, aby pomóc naszym pracownikom w doskonaleniu ich umiejętności w miarę rozwoju ich obecnych ról i poza nimi.
Our-Values

Nasze wartości

Jesteśmy dumni z naszych wartości i trzymamy się ich. Postępowanie zgodnie z naszymi wartościami (lub robienie tego, co mówimy, że zrobimy) było jedną z kluczowych podstaw naszego postępu i sukcesu na przestrzeni lat.

Podstawowe wartości Xceedance to:
Uczciwość | Współpraca | Przywiązanie | Szacunek | Doskonałość

Our-Purpose

Nasz cel

Pomoc w katalizowaniu ekosystemów ubezpieczeniowych z korzyścią dla społeczeństwa..

W Xceedance dążymy do katalizowania branży, pomagając naszym klientom w tworzeniu bardziej wydajnych procesów, przekształcaniu operacji za pomocą technologii oraz optymalizacji usług i ochrony dla posiadaczy polis. Umożliwiamy naszym klientom spełnienie ich obietnic wobec osób i firm współpracujących.

Our-Values

Our Values

We take pride in our values and stand by them. Walking the talk of our values (or doing what we say we will do) has been one key anchor of our progress and success over the years.

The core Xceedance values are:
Integrity | Collaboration | Ownership | Respect | Perfection

Our-Purpose

Our Purpose

To help catalyze insurance ecosystems for the benefit of society.

At Xceedance, we strive to catalyze the industry by helping our clients create more efficient processes, transform operations with technology, and optimize service and protection for policyholders. We enable our clients to fulfill their promises to individuals and businesses better.

Poznaj nasze Krakowskie biuro

Miejsce pracy zostało zaprojektowane z myślą o ludziach – do współpracy i zaangażowania. Kiedy wchodzisz do naszego biura, od razu wiesz, kim jesteśmy i co robimy. Jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź nasze biuro za pomocą wirtualnego spaceru!

Dołącz do zespołu Xceedance Consulting Polska

Szukasz miejsca, które ceni jednostki oraz ich rozwój osobisty i zawodowy?
Aplikuj już teraz!

Poznaj opinię członków zespołu Xceedance Consulting Polska

Nasze benefity

Ongoing professional training

Bieżące szkolenia zawodowe

Hybrid work model

Hybrydowy model pracy

Personal learning training budget

Indywidualny budżet na profesjonalne szkolenia/kursy

medical

Opieka medyczna Luxmed dla Ciebie, z możliwością rozszerzenia na rodzinę/partnera

Flexible-work-hours

Elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 7 a 10 rano)

Competitive-salary

Konkurencyjne wynagrodzenie

PRIVATE-MEDICAL-INSURANCE

Ubezpieczenie na życie

Parking-space

Miejsce parkingowe